WissKI (8.x-3.16) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Processor
br: Prosesor

en: Processors
br: Prosesoroù

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
