WissKI (8.x-3.16) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
