WissKI (8.x-3.2) - en to et translation catalogue (152 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: select
et: selekteeri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: optional
et: valikuline

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Path
et: Tee

en: Text
et: Tekst

en: name
et: nimi

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Ignored
et: Eiratud

en: From
et: Kellelt

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Contains
et: Sisaldab

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Mode
et: Viis

en: Processor
et: Töötleja

en: Processors
et: Protsessorid

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Table
et: Tabel

en: Class
et: Klass

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Clone
et: Klooni

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Change
et: Muutmine

en: in
et: hulgas

en: Tokens
et: Märgised

en: Result
et: Tulemus

en: Query
et: Päring

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Empty
et: Tühi

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: empty
et: tühi

en: More link
et: Link 'veel'

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Cardinality
et: Võimsus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: No link
et: Link puudub

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Starts with
et: Algab millega

en: Bundle
et: kogum

en: ends with
et: lõpeb

en: not empty
et: pole tühi

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Add link
et: Lisa link

en: Numeric
et: Numbriline

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Not Set
et: Seadistamata

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Filter value
et: Filtri väärtus

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Creator ID
et: Looja ID

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Add Entity
et: Lisa olem

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: Menu %label has been updated.
et: Menüü %label on uuendatud.

en: Menu %label has been added.
et: Menüü %label on lisatud.

en: Equality
et: Võrdsus

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Revert to earlier revision of a translation
et: Ennista varasemale tõlke redaktsioonile

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
et: Redaktsiooni vaatamiseks on vajalik ka sisu elemendi vaatamise õigust.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
et: Redaktsiooni lähtestamiseks on vajalik sisu elemendi muutmise õigust.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
et: Redaktsiooni kustutamiseks on vajalik ka sisu elemendi kustutamise õigust.
