WissKI (8.x-3.2) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Title
ug: تىما

en: select
ug: تاللاش

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
