WissKI (8.x-3.3) - en to eo translation catalogue (72 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Url
eo: URL

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Table
eo: Tabelo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Profile
eo: Profilo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: Translate
eo: Traduku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Bundle
eo: Fasko

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
eo: Revizio je %revision-date de @type %title estas forigita.

en: @type: reverted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Revert to earlier revision
eo: Vi provis malfari al pli frua revizio.

en: Delete earlier revision
eo: Forigis pli fruan revizion.

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
