WissKI (8.x-3.4) - en to ast translation catalogue (62 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Text
ast: Testu

en: <none>
ast: <nengún>

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: From
ast: De

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Mode
ast: Mou

en: Processors
ast: Procesadores

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Table
ast: Tabla

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Profile
ast: Perfil

en: Close
ast: Zarrar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Empty
ast: Ermu

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
