WissKI (8.x-3.5) - en to ka translation catalogue (76 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: select
ka: მონიშვნა

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Url
ka: ბმული

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Table
ka: ცხრილი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Result
ka: შედეგი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: empty
ka: ცარიელი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Nothing
ka: არაფერი
