WissKI (8.x-3.5) - en to mn translation catalogue (60 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: select
mn: Сонгох

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Mode
mn: Горим

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Empty
mn: Хоосон

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
