WissKI (8.x-3.8) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
