WissKI (8.x-3.8) - en to os translation catalogue (34 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
