WissKI (8.x-3.9) - en to gl translation catalogue (147 entries)

en: Title
gl: Título

en: select
gl: seleccionar

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: name
gl: nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Ignored
gl: Ignorado

en: From
gl: De

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Contains
gl: Contén

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Mode
gl: Modo

en: Processor
gl: Procesador

en: Processors
gl: Procesadores

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Table
gl: Táboa

en: Class
gl: Clase

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Clone
gl: Clonar

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Authored on
gl: Creado en

en: Hidden
gl: Oculto

en: Change
gl: Cambiar

en: in
gl: en

en: Tokens
gl: Comodines

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Query
gl: Consulta

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: Empty
gl: Valeiro

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Match
gl: Coincide

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
gl: @type: borrouse a revisión %revision de %title.

en: Usage
gl: Uso

en: empty
gl: baleiro

en: More link
gl: Ligazón máis

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Any
gl: Calquera

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Step
gl: Paso

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Speed
gl: Velocidade

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Bundle
gl: Paquete

en: ends with
gl: remata en

en: not empty
gl: non baleiro

en: Ends with
gl: Remata en

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Numeric
gl: Numérico

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: And max
gl: E máximo

en: begins
gl: comeza

en: ends
gl: remata

en: Invalid
gl: Non válido.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
gl: Borrouse a revisión de %revision-date do @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Saved %label configuration.
gl: Gardada a configuración de %label.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Exposed
gl: Exposto

en: Creator ID
gl: Crear ID

en: Query type
gl: Tipo de consulta

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable @title menu link
gl: Activar o enlace do menu @title

en: Schema version
gl: Versión do esquema

en: Is empty
gl: Está baleiro

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.

en: Start typing to find content or paste a URL.
gl: Empece a escribir para buscar contido ou pegue unha URL.
