WissKI (8.x-3.9) - en to si translation catalogue (32 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: select
si: තෝරන්න

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: optional
si: විකල්පමය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
