WissKI (8.x-3.0-rc2) - en to sk translation catalogue (133 entries)

en: Title
sk: Názov

en: select
sk: výber

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: optional
sk: voliteľné

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Logs
sk: Záznamy

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Path
sk: Cesta

en: <none>
sk: <žiadne>

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: From
sk: Od

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Mode
sk: Režim

en: Processors
sk: Procesory

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Table
sk: Tabuľka

en: Class
sk: Trieda

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: <All>
sk: <Všetky>

en: Clone
sk: Klonovať

en: Profile
sk: Profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Query
sk: Dotaz

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Match
sk: Zhoda

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Usage
sk: Využitie

en: empty
sk: prázdne

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Any
sk: Akékoľvek

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translate
sk: Preložiť

en: Step
sk: Krok

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Importing
sk: Import

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Starts with
sk: Začína s

en: Bundle
sk: Zväzok

en: ends with
sk: končí s

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Ends with
sk: Končí s

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sk: Revízia @type %title z %revision-date bola odstránená.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: File URL
sk: URL súboru

en: Saved %label configuration.
sk: Konfigurácia %label uložená.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol vrátený na revíziu z %revision-date.
