WissKI (8.x-4.1) - en to eu translation catalogue (135 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: select
eu: hautatu

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: optional
eu: aukerakoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: URLs
eu: URL-ak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: name
eu: izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Url
eu: URLa

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: From
eu: Nondik

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Contains
eu: Edukia

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Mode
eu: Modoa

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Table
eu: Taula

en: here
eu: hemen

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Install
eu: Instalatu

en: <All>
eu: <Guztia>

en: Clone
eu: Klonatu

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Change
eu: Aldatu

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Entity
eu: Entitatea

en: Empty
eu: Hutsik

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Migrate
eu: Migratu

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Lifetime
eu: Iraupena

en: Usage
eu: Erabilera

en: empty
eu: hutsik

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Importing
eu: Importatzen

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: not empty
eu: ez hutsik

en: Writable
eu: Idatzgarria

en: Create new
eu: Sortu berria

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: between
eu: artean

en: begins
eu: hasten da

en: Visits
eu: Bisitak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Is empty
eu: Hutsik dago
