WissKI (8.x-4.1) - en to kk translation catalogue (74 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: select
kk: таңдау

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Mode
kk: күй

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Table
kk: Кесте

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Profile
kk: Профиль

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Reading
kk: Қазір оқып жатырмын

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Translate
kk: Аудару

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
