WissKI (8.x-4.1) - en to lv translation catalogue (158 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: select
lv: izvēlēties

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Move
lv: Pārvietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: name
lv: vārds

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: <none>
lv: <neviena>

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Delete Table
lv: Dzēst Tabulu

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: From
lv: No

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Contains
lv: Satur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Mode
lv: Režīms

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Table
lv: Tabula

en: here
lv: šeit

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Install
lv: Instalēt

en: <All>
lv: <Visi>

en: Clone
lv: Klonēt

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Change
lv: Mainīt

en: in
lv: iekš

en: Token
lv: Marķieris

en: Result
lv: Rezultāts

en: Query
lv: Vaicājums

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Usage
lv: Izmantošana

en: empty
lv: tukšs

en: Graph
lv: Grafiks

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Any
lv: Jebkurš

en: About
lv: Par

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Translate
lv: Tulkot

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Importing
lv: Importē

en: No link
lv: Nav saites

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts

en: ends with
lv: beidzas ar

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Legend
lv: Leģenda

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: between
lv: intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Saved %label configuration.
lv: %label iestatījumi saglabāti

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
