WissKI (8.x-4.1) - en to sl translation catalogue (82 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: select
sl: izberi

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: <none>
sl: <brez>

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: From
sl: Od

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Field type
sl: Tip polja

en: Mode
sl: Način

en: Processors
sl: Procesorji

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Table
sl: Tabela

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
