WissKI (8.x-4.0) - en to dz translation catalogue (51 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: @type: deleted %title revision %revision.
dz: @type: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: @type: reverted %title revision %revision.
dz: @type: རྒྱབ་ལོག་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.
