WissKI (8.x-4.0) - en to my translation catalogue (57 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: select
my: ရွေးပါ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Table
my: ဇယား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
