WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Page
af: Bladsy
