WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Page
bg: Страница
