WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Page
da: Side

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Browse
da: Gennemse

en: Activate
da: Aktivér

en: Configuration translation
da: Oversættelse af konfiguration
