WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Page
fi: Sivu

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Browse
fi: Selaa

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Configuration translation
fi: Asetusten kääntäminen
