WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Page
fil: Pahina
