WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Browse
fr: Parcourir

en: Activate
fr: Activer

en: Choose file
fr: Choisir un fichier

en: Configuration translation
fr: Traduction de la configuration
