WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Page
hr: Stranica

en: Display options
hr: Opcije prikaza
