WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ
