WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು
