WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Page
mn: Хуудас
