WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Page
fa: صفحه

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Activate
fa: فعال‌سازی
