WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Page
ps: پاڼه
