WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Page
sv: Sida

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Browse
sv: Bläddra

en: Activate
sv: Aktivera

en: Configuration translation
sv: Översättning på konfiguration
