WissKI Alternative Navigation (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Page
tr: Sayfa

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Configuration translation
tr: Yapılandırma çevirisi
