WissKI Base Theme (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения

en: Search form
bg: Форма за търсене
