WissKI Base Theme (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Messages
fi: Viestit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
