WissKI Base Theme (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
