WissKI Base Theme (1.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search form
af: Soekvorm

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
