WissKI Base Theme (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
