WissKI Base Theme (1.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
