WissKI Base Theme (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
