WissKI Base Theme (1.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
