WissKI Base Theme (1.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Messages
nl: Berichten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
