WissKI Base Theme (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Search form
ps: پلټون فورمه
