WissKI Base Theme (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
