WissKI Base Theme (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
