Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: About
id: Tentang

en: The maximum length of the field in characters.
id: Panjang maksimum field dalam karakter.

en: %name: may not be longer than @max characters.
id: %name: tidak boleh lebih panjang dari @max karakter.
