Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: About
hi: के बारे में

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई
