Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
