Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz
