Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
